Wiadomości z tagiem ADAC  RSS
Co to jest ten model "sport"?

19.10.2019 5:03

According to Oxford Dictionary, a sport is defined as “an activity involving physical exertion and skill in which an individual or team competes against another or others for entertainment.”
Czyli na przyklad jest grupa biegaczy co po podkladach uciekaja przed pociagiem i wygrywa ten co ostatni zeskoczy z torow. Albo u skoczkow ten co ostatni otworzy spadochron. A w branzy samochodowej?
Ten sam model samochodu ale wersja "sport" ma twarda sprezyne pod pedalem gazu, wiec jak sie takimi samochodami scigaja spod swiatel dwie kobitki, to ta umiesniona grubonoga co jej przyszlo ciezej naciskac na gaz wygra, ale posadzona w drugim, przegranym samochodzie, tez by wygrala? Prosze o wyjasnienie roznicy SAMOCHODU w wersji sport i nie sport.

Tagi: Ford, Lada, ADAC
Źródło: forum.gazeta.pl

Wolny rynek

18.10.2019 17:03

Jeden bank bezprawnie mi zmienil oplaty... i twierdzi, ze moje wypowiedznie umowy jest niewane
Drugi zaklada mi jakies bezprawne blokady...
Wiec zalozylem w Nest banku, bo tam niby wszystko za darmo...
Ale wyslalem pismo, ze o zmianach w umowie maja mnie informowac zwykla poczta i musze je potwierdzic podpisem.
No i wlasnie mi koles z banku dzwoni, ze w takim razie musza usunac mojego maila i wyciagi tez beda mi poczta wysylac, a to kosztuje 5 zl
a Art. 728. K. C.
§ 1. Przy umowie zawartej na czas nieoznaczony bank jest obowiązany informować posiadacza rachunku, w sposób określony w umowie, o każdej zmianie stanu rachunku bankowego.
§ 2. Bank jest obowiązany przesyłać posiadaczowi co najmniej raz w miesiącu bezpłatnie wyciąg z rachunku z informacją o zmianach stanu rachunku i ustaleniem salda, chyba że posiadacz wyraził pisemnie zgodę na inny sposób informowania o zmianach stanu rachunku i ustaleniu salda.
Fajnie, nie ?
I tak sie, k., w tej demokracji musi czlowiek cale zycie uzerac z tymi oszustami...
--

Tagi: Lada, ADAC
Źródło: forum.gazeta.pl

Bundestag odrzucil pomysl zielonych na Vmax=130

18.10.2019 13:03

na autostradach.

Źródło: forum.gazeta.pl

Limity na niemieckich autostradach. Znamy decyzję Bundestagu

18.10.2019 9:38

Wniosek zobowiązujący rząd do wprowadzenia limitu prędkości na niemieckich autostradach został odrzucony.

Źródło: www.scigacz.pl

Test SsangYong Musso Grand 2.2 Quartz 4WD

17.10.2019 11:35


Pomimo ponad piętnastoletniej obecności na polskim rynku SsangYong nie ma tak ugruntowanej pozycji jak jego południowokoreańscy konkurenci. Historia prezentowanego modelu przypomina nieco burzliwą przeszłość producenta. W 1993 roku Musso debiutował w mało popularnej wówczas w Europie, grupie pojazdów terenowo-rekreacyjnych. Po fuzji z Daewoo, od 1998 roku przez ponad dwa lata, model był również montowany w Polsce w zakładach w Lublinie. Następnie po zakończeniu recesji w Azji i powrocie marki na rynek, do 2005 roku oferowany był w sprzedaży w segmencie pickup pod nazwą Musso Sports. Od ubiegłego roku ponownie jako samochód użytkowy pojawił się w portfolio producenta będąc następcą modelu Actyon Sports. Obecny rok przynosi w Polsce nowe perspektywy dla samochodów spod znaku bliźniaczych smoków. Przejęcie przez British Automotive Holding, importera marek Jaguar oraz Land Rover, otwiera nowy rozdział w historii obecności marki nad Wisłą. Optymizmem może również napawać fakt, iż SsangYong oferuje pojazdy w grupie SUV oraz pick-up, odnotowujących w ostatnich latach historyczne wzrosty sprzedaży.

Źródło: moto-testy.pl

Gdy brawura i moc nie idą w parze z umiejętnościami… (Video)

17.10.2019 0:01


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Im większy potencjał pod maską, tym większa powinna być ostrożność kierowcy. Ogromną rolę odgrywają także umiejętności. Niestety, wystarczy mieć duży kapitał, by zakupić mocne auto bez konieczności realizowania jakiegokolwiek szkolenia. Po „paru” kilometrach posiadacz takiej maszyny może poczuć się już na tyle pewnie, że zacznie myśleć o pewnych szaleństwach. Niestety, to bardzo złudne i niebezpieczne. Przekonał się o tym kierowca AMG C 63, który postanowił [...]

Tagi: MG, ADAC
Źródło: namasce.pl

Październik miesiącem oszczędzania w Suzuki

16.10.2019 14:28

W związku ze zbliżającym się końcem sezonu Suzuki Motor Poland zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli i quadów do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej.

Tagi: Suzuki, ADAC
Źródło: www.motocykl-online.pl

Koniec raju bliski? Większość Niemców popiera limity prędkości na autostradach

16.10.2019 13:22

Coraz bardziej gęstnieje atmosfera wokół jednego z symboli współczesnych Niemiec - autostrad bez formalnych ograniczeń prędkości. Według sondaży, już ponad połowa niemieckich obywateli jest za wprowadzeniem na słynnych Autobahnach limitów zbliżonych do tych, jakie obowiązują w innych krajach europejskich.

Źródło: www.scigacz.pl

Nowa Toyota Yaris 2020 premierowo

16.10.2019 9:29

Japońska marka pokazała właśnie nową generację Yarisa. Samochód został zaprojektowany na jednej z wersji koncernowej platformy TNGA, którą znają już chociażby posiadacze Corolii oraz RAV4.

Źródło: www.samar.pl

WSBK: runda w Argentynie i starcie zawodników z organizatorami

14.10.2019 11:51

Tym razem kierowcy startujący w serii World Superbike walczyli nie tylko między sobą na torze, ale też weszli w otwarty konflikt z zarządem toru i firmą Dorna, posiadaczem praw medialnych do zawodów. Przyczyną sporu i bojkotu pierwszego wyścigu była niedostatecznie przygotowana nawierzchnia toru, która nie zapewniała zawodnikom odpowiedniej przyczepności.

Źródło: www.scigacz.pl

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami