Wiadomości z tagiem Dacia  RSS
Joanna Jędrzejczyk: nie mogę doczekać się tego doświadczenia

07.03.2022 13:34

Dacia Duster Motrio Cup cieszy się zainteresowaniem również wśród gwiazd sportów walki. Z poligonem w Drawsku zmierzyła się tym razem Joanna Jędrzejczyk, polska mistrzyni UFC. Zawodniczka nie kryła wielkich emocji, jakie towarzyszyły jej podczas jazdy.

Źródło: sport.onet.pl

Dacia Duster Motrio Cup: koniec rywalizacji, znamy zwycięzców

07.03.2022 13:34

Rajdowe Dacie zakończyły sezon. Po raz ostatni w tym roku zawodnicy pucharu Dacia Duster Motrio Cup zmierzyli się na poligonie w Drawsku w imprezie "Drawski Dzień Niepodległości". Tym razem organizator wytyczył trasę o długości 73 kilometrów, która była przejeżdżana trzykrotnie. Poznaliśmy więc końcowe rozstrzygnięcia.

Źródło: sport.onet.pl

Dacia Duster Motrio Cup: cień goryczki u zwycięzców

07.03.2022 13:34

Dominik Jazic i Krzysztof Kuszewski wygrali kolejną odsłonę cyklu Dacia Duster Motrio Cup, ale kierowca przyznał, że w radości zwycięstwa jest też cień goryczki. Rywalizacja na poligonie w Drawsku Pomorskim była bardzo emocjonująca.

Źródło: sport.onet.pl

Dacia Duster Motrio Cup: ważne miejsce dla Krzysztofa Hołowczyca

07.03.2022 13:34

Rywalizacja w Dacia Duste Motrio Cup miała miejsce na poligonie w Drawsku Pomorskim. Kierowcy musieli sobie radzić z niełatwymi warunkami na dużych przestrzeniach, gdzie często tworzyły się spore koleiny, To ważne miejsce dla Ambasadora cyklu, Krzysztofa Hołowczyca. - Tutaj rozpocząłem moją przygodę w rajdach cross country. Wydawało mi się, że to nie pasuje do WRC, ale finalnie zakochałem się w tym - przyznaje.

Źródło: sport.onet.pl

Hołowczyc Racing pokazuje kierunki

07.03.2022 13:34

- Hołowczyc Racing to zespół, który może niektórym pokazywać kierunki, w którą stronę iść - mówi Krzysztof Hołowczyc. Wrażeniami współpracy z legendarnym rajdowcem podzielili się jego koledzy z ekipy, którzy brali udział w kolejnej odsłonie Dacia Duster Motrio Cup.

Źródło: sport.onet.pl

Grupa Zdunek ukończyła wielką inwestycję. W Gdańsku otwarto nowy salon BMW i MINI

27.02.2022 13:58

Od kilku lat przy ulicy Miałki Szlak w Gdańsku trwała budowa nowego kompleksu salonów Grupy Zdunek. Inwestycja obejmowała dwu-etapową budowę salonu BMW oraz gruntowną przebudowę obiektu Renault i Dacia. W poniedziałek 21 lutego zakończył się ostatni etap – otwarto nowy kompleks salonów BMW i MINI Zdunek.  Historia motoryzacyjnego imperium Tadeusza Zdunka nierozerwalnie związana jest z …

Źródło: www.moto3m.pl

Dacia Duster Extreme – seria limitowana o niepowtarzalnym wyglądzie

13.01.2022 23:18


Dacia rozpoczyna rok mocnym akcentem i wprowadza serię limitowaną Duster Extreme. Duster Extreme, opracowany na podstawie wersji Prestige, wyróżnia się unikatowym designem i bogatym wyposażeniem. Dacia Duster Extreme – seria limitowana w cenach typowych dla Dacii Nadwozie Dustera Extreme przyciąga uwagę ozdobnymi pomarańczowymi wstawkami na grillu, obudowach lusterek bocznych, relingach dachowych i klapie bagażnika. Nowa […]

Źródło: www.motonews.pl

Dacia Logan TCe 100 LPG

28.09.2021 8:58


Niewielkie sedany nie cieszą się na naszym rynku popularnością, jednak może się to zmienić za sprawą nowej Dacia Logan, którą można kupić już za 52 900 złotych. Obecnie Dacia Logan oferowana jest w dwóch wersjach wyposażenia i tylko w jednym wariancie silnikowym – z uwielbianym na naszym rynku LPG. Oczywiście cena jest niezwykle mocną stroną nowego Logana, jednak nie jedyną. O dziwo to świetny samochód, który spełni oczekiwania większości kierowców.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Peugeot 308 - panorama, xenon, 6-biegów

25.02.2021 16:05

stan bdb, zadbany, 6x air bag, klimatronic, panorama dach, parktronic przód i tył, tempomat, xenon, led, Możliwość zakupu auta w kredycie, wszystrkie formalności kredytowe załatwiamy na miejscu, procedury uproszczone, bez AC

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami