Wiadomości z tagiem Fernando Alonso  RSS
F1. Wyciekł policyjny raport ws. wypadku Fernando Alonso. Winny kierowca osobówki

12.02.2021 13:58

Do mediów wyciekł wstępny raport, jaki na miejscu wypadku Fernando Alonso sporządziła szwajcarska policja. Wynika z niego, że winę za zdarzenie ponosi kierowca samochodu osobowego, który nie zachował ostrożności podczas skrętu w lewo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Fernando Alonso już po operacji. Hiszpan dziękuje za wsparcie kibicom

12.02.2021 12:10

Zakończyła się operacja Fernando Alonso, w trakcie której lekarze zajęli się jego złamaną szczęką. Medycy są zadowoleni z zabiegu i przewidują, że kierowca Alpine po kilku dniach odpoczynku będzie mógł wrócić do lekkich treningów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Alonso przeszedł udaną operację szczęki

12.02.2021 12:03

Zespół Alpine wydał oficjalne oświadczenie o stanie zdrowia Fernando Alonso, który wczoraj w Szwajcarii miał wypadek rowerowy.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Kierowcy i zespoły łączą się z Alonso po wypadku rowerowym

12.02.2021 11:02

Środowisko F1 po raz kolejny pokazało, że w trudnych chwilach potrafi złączyć swoje siły i okazać wsparcie dla ważnych rzeczy. Kierowcy, zespoły i ludzie związani z królową motorsportu w mediach społecznościowych jednoczą się z dwukrotnym mistrzem świata, Fernando Alonso i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alonso przejdzie operację uzębienia po wypadku w Szwajcarii

12.02.2021 11:01

Po wczorajszych dramatycznych doniesieniach o wypadku drogowym Fernando Alonso, dzisiaj wiemy już, że hiszpański zawodnik nie doznał poważnych kontuzji. W mediach pojawia się coraz więcej szczegółów ze zdarzenia, ale cały czas czekamy na oficjalny komunikat Alpine, z którym Alonso ma w tym roku powrócić do F1.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Fernando Alonso zeskoczył z roweru, by uniknąć najgorszego. Na jaw wychodzą nowe fakty

12.02.2021 11:01

Fernando Alonso zachował zimną krew i widząc nadjeżdżający samochód, zeskoczył z roweru, by uniknąć zderzenia z osobówką. Być może to uratowało życie podwójnemu mistrzowi świata F1, który w piątek przejdzie operację.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Fernando Alonso czeka na operację. Nowe wieści ws. wypadku Hiszpana

12.02.2021 8:42

Fernando Alonso przebywa w szpitalu, po tym jak został potrącony przez samochód podczas jazdy na rowerze. Jeszcze w piątek dwukrotny mistrz świata F1 ma przejść operację. Na marcowe testy w Bahrajnie kierowca Alpine będzie gotowy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Fernando Alonso miał wypadek rowerowy

11.02.2021 22:27


Fernando Alonso został potrącony przez samochód podczas treningu rowerowego w Szwajcarii. Hiszpan przebywa w szpitalu na badaniach. Tekst będzie regularnie aktualizowany. Włoska La Gazetta dello […]
Na znajduje się więcej artykułów na temat Formuły 1.

Źródło: www.cyrkf1.pl

Wypadek Fernando Alonso. Jego starty w F1 zagrożone!

11.02.2021 21:59

Alonso wypadek na rowerze
Mistrz Świata Formuły 1, który ma powrócić do stawki w tym sezonie był uczestnikiem poważnego wypadku. Alonso realizował trening kolarski w okolicach miejscowości Lugano (Szwajcaria), gdy został potrącony przez samochód. Nie wiadomo, kto był sprawcą zdarzenia. 39-latek został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale pojawiają się nieoficjalne informacje na temat potencjalnych złamań […]

Źródło: namasce.pl

Fernando Alonso został potrącony przez samochód

11.02.2021 21:04

Niepokojące wieści dobiegają z Włoch. Mistrz świata z 2005 i 2006 roku, Fernando Alonso, trafił do szpitala. Kierowca został potrącony przez samochód.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami