Wiadomości z tagiem Honda  RSS
Honda odsłania silnik nowego Horneta. Co o nim wiemy?

09.09.2022 12:51

Honda stopniowo zdradza kolejne szczegóły dotyczące koncepcji nowego Horneta. W końcu poznaliśmy najważniejsze - serce o pojemności 755 cm3 i niepowtarzalnym brzmieniu.

Tagi: Honda, Olej
Źródło: moto.wp.pl

A jednak dwa cylindry! Honda ujawniła jaki silnik trafi do nowego Horneta

09.09.2022 12:02

Dwa cylindry w rzędzie, moc 92 KM i 270-stopniowe przesunięcie czopów korbowodu - tak w największym skrócie wyglądać będzie silnik, który trafi do nowego Horneta, ale także nowego Transalpa.

Tagi: Honda
Źródło: www.motocykl-online.pl

Motocykle Honda Hornet i Transalp z zupełnie nowym silnikiem. Producent zdradził specyfikację

09.09.2022 10:52

Honda szykuje nas na powrót modelu Hornet i być może również na nową odsłonę legendarnej Transalp. Wreszcie możemy zakończyć spekulacje na temat silnika, ponieważ producent zdradził szczegóły dotyczące motoru, który trafi do Horneta. Wiadomo już, że będzie to zupełnie nowa konstrukcja.

Źródło: www.scigacz.pl

Marquez obolały i gotowy do walki. Co jeszcze wiemy po testach w Misano?

08.09.2022 19:09

Dwudniowe testy MotoGP w Misano po Grand Prix San Marino udzieliły odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Wiemy już, że Yamaha robi postępy, a Marc Marquez, chociaż narzeka, to jest w bardzo bojowym nastroju i już w pierwszym wyścigu może zdobywać dla Hondy punkty! Oto pełna analiza testów i wnioski, które z nich płyną.

Tagi: Honda, MotoGP
Źródło: www.scigacz.pl

Honda CMX1100 Rebel - test motocykla. Osobliwy buntownik

07.09.2022 13:51

Kiedy Honda zaprezentowała model Rebel z silnikiem o pojemności 1084 cm3, miałem nadzieję, że będzie mi dane się tym motocyklem przejechać. Wersja z dużym silnikiem na papierze i na zdjęciach wydawała się być bardzo ciekawym motocyklem. Czy jest ciekawy również na żywo? Już na początku testu z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że tak, choć nie zawsze w sposób, w jaki by się chciało.

Źródło: www.scigacz.pl

Honda Rebel 2022. Zbuntowany anioł CMX1100 na zdjęciach

07.09.2022 13:40

Honda CMX1100 Rebel nie jest już świeżynką na motocyklowym rynku, ponieważ model ten wjechał do salonów już w ubiegłym roku. Na sezon 2022 zmieniło się tylko tyle, że dodano "nowe, wyraziste malowanie". Co więc mamy na pokładzie?

Tagi: Dodge, Honda
Źródło: www.scigacz.pl

Honda Customs 2022 - znamy zwycięzców emocjonującego konkursu

01.09.2022 13:38

Honda Customs to konkurs na najlepiej zmodyfikowany motocykl japońskiej marki. W tym roku do finału zaklasyfikowało się dziesięć egzemplarzy modeli Rebel CMX500 i CMX1100. Internauci wybrali trzy najlepsze z nich.

Tagi: Honda
Źródło: moto.wp.pl

Szybka prosta – Honda Jazz.

11.08.2022 0:00

Nadwozie: Poprzednie generacje z racji swojej nienachalnej a przy okazji podwyższonej sylwetki najczęściej były wybierane przez osoby nieco starsze. Z kolei czwarta na ich tle wygląda najbardziej nowocześnie, wręcz futurystycznie, zachowując przy tym niezwykle skromny minimalizm. Zupełnie jakby wstydziło się Civica Type R. Nie zmienia to faktu, że to bardzo zgrabny i urodziwy mieszczuch. Wnętrze: Kabina jest przytulna i funkcjonalna.… first appeared on .

Źródło: 99octanow.pl

Szybka prosta – Honda Civic.

05.06.2022 0:00

Nadwozie: Pomimo dość długiego stażu na rynku oraz premiery kolejnej generacji za pasem, Civic dziesiątej generacji nadal wygląda nie tylko świeżo i dość atrakcyjnie, ale nie mniej kontrowersyjnie. Przynajmniej nie jest nudny jak niemiecka konkurencja a nawet najsłabsza wersja dzięki paru atrybutom z pakietu Sport ma aparycję niemal gorącego hatchbacka. Wnętrze: Kabina ma wiele plusów, ergonomia, przestrzeń, jakość wielu elementów,… first appeared on .

Źródło: 99octanow.pl

Sony i Honda: strategiczny sojusz

07.03.2022 12:13

Sony Group Corporation i Honda Motor Co., Ltd. podpisały protokół ustaleń, dotyczący stworzenia spółki joint venture. Jej zakres działalności ma obejmować rozwój i sprzedaż pojazdów elektrycznych oraz świadczenie usług mobilnych.

Tagi: Honda
Źródło: www.samar.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami