Wiadomości z tagiem Kierowca rajdowy  RSS
Znany rajdowiec Leszek K. trafił do aresztu

07.03.2022 13:34

Leszek K. został zatrzymany na polecenie Prokuratury Okręgowej w Krakowie — poinformowało RMF FM. Teraz już wiadomo, że znany kierowca rajdowy spędzi trzy miesiące w areszcie.

Źródło: sport.onet.pl

Sébastien Loeb ambasadorem motocykli Indian. To nie przypadek

07.02.2022 11:15

Najbardziej utytułowany kierowca rajdowy w historii został oficjalnym ambasadorem amerykańskiej marki Indian. Dlaczego sportowiec, który zasłynął z...

Źródło: moto.wp.pl

Sonika nie ma na Dakarze. "Nie chciałem ryzykować zdrowia współpracowników"

11.01.2021 11:06

Gościem "Onet Rano" był przedsiębiorca i profesjonalny kierowca rajdowy Rafał Sonik. Tym razem nie zdecydował się na udział w Rajdzie Dakar, głównie ze względu na bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników, których nie chciał narażać na zakażenie COVID-19.

Źródło: sport.onet.pl

LOTOS rozpoczyna program „Mistrzowie w drodze”

26.10.2020 7:45

„Mistrzowie w drodze” to nowy projekt Grupy LOTOS i Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ambasadorem akcji jest kierowca rajdowy, Wicemistrz Świata WRC2 – Kajetan Kajetanowicz. Program ma nie tylko edukować, ale i angażować młodych kierowców w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To kolejny wkład gdańskiego koncernu w promowanie bezpieczeństwa na drodze. Głównym ...

Źródło: www.moto3m.pl

Plotki o Kubicy

14.10.2020 9:11

Włączenie rajdu do kalendarza WRC 2020 potencjalnie otworzyło drzwi dla niektórych zawodników z innych dyscyplin sportów motorowych do jednorazowego startu w mistrzostwach świata. Rally Monza to tradycyjne zakończenie sezonu we Włoszech. Startują w nim zarówno kierowcy rajdowi, jak i wyścigowy. Do samochodów wsiadają też motocykliści.
Serwis Planetemarcus plotkuje, że do startu ...

Źródło: pl.motorsport.com

Wypowiedzi przed Rajdem Rzeszowskim

03.08.2020 8:51

JARI HUTTUNEN: - Polska to kraj, w którym rajdy samochodowe stoją na bardzo wysokim poziomie. W nadchodzącym sezonie będę dążył do tego, aby stać się jeszcze lepszym kierowcą, a Polska to idealne miejsce do rozwijania swoich umiejętności. Znam wielu polskich kierowców rajdowych, którzy prezentują bardzo wysoki poziom. Dlatego też nie mogę doczekać się rywalizacji, która ...

Źródło: pl.motorsport.com

Asfaltowy debiut Adriana Chwietczuka

24.06.2020 15:51

Adrian Chwietczuk to olszyński kierowca rajdowy, który w ubiegłym sezonie „reaktywował” swoją sportową karierę i rozpoczął starty Skodą Fabią R5. Rajdówki zaliczane do tej kategorii, to najszybsze i najbardziej zaawansowane konstrukcje dopuszczone do startów w Polsce.
Pierwszym rajdem, w którym Chwietczuk pojechał Fabią R5, była warszawska Barbórka 2019 - specyficzna ...

Źródło: pl.motorsport.com

Jakub Przygoński o naprawianiu awarii na środku pustyni

02.06.2020 7:06

- Możesz się oczywiście poddać, ale jestem takim zawodnikiem, który się nie poddaje. Zazwyczaj udaje się wybronić z tej sytuacji. Jak masz trytytki albo cokolwiek, to naprawiasz nimi, co się da - powiedział w "Magazynie Sportowym" kierowca rajdowy Jakub Przygoński.

Źródło: sport.onet.pl

Jakub Przygoński wziął udział w wirtualnym wyścigu kolarskim

29.04.2020 10:06

Jednym z gości "Onet Rano" był znany kierowca rajdowy Jakub Przygoński. W czasach pandemii, kiedy nie można się ścigać, postanowił wziąć udział w rywalizacji w wirtualnym wyścigu kolarskim.

Źródło: sport.onet.pl

Habaj skupia się na biznesie

28.04.2020 14:16

Pilotowany przez Daniela Dymurskiego, Habaj brał udział w trójstronnej walce o tytuł mistrza ERC 2019, ostatecznie zajmując trzecie miejsce za Chrisem Ingramem i Aleksiejem Łukjaniukiem.
Habaj to nie tylko kierowca rajdowy, ale także odnoszący sukcesy biznesmen i przedsiębiorca. Jak wyjaśnił, chwilowo musiał przesiąść się z rajdówki z powrotem za biurko.
- Przez ostatnie ...

Źródło: pl.motorsport.com

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami