Wiadomości z tagiem Mini  RSS
Rajd Dakar: Problemy techniczne Polaków! Muszą odrabiać straty

07.03.2022 13:34

Jadący samochodem Mini Jakub Przygoński i startujący quadem Kamil Wiśniewski mieli na 9. etapie Rajdu Dakar problemy techniczne, które kosztowały ich straty czasowe. Obaj podkreślają, że w pozostałych dniach będą chcieli je odrobić.

Tagi: Mini
Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: kolejna wygrana Marka Goczała, bunt motocyklistów

07.03.2022 13:34

Marek Goczał z Łukaszem Łaskawcem wygrali 6. etap Rajdu Dakar w klasie pojazdów UTV. Jadący samochodem Mini Jakub Przygoński był 16. Z powodu niebezpiecznej trasy po protestach zawodników przerwano rywalizację w motocyklach i quadach.

Tagi: Mini, ADAC, Olej
Źródło: sport.onet.pl

Szef MSZ: wybuch w przeddzień startu Rajdu Dakar mógł być atakiem terrorystycznym

07.03.2022 13:34

Minister spraw zagranicznych Francji Jean-Yves Le Drian powiedział w piątek, że wybuch samochodu serwisowego teamu Sodicars przygotowującego się do Rajdu Dakar w Arabii Saudyjskiej mógł być zamachem terrorystycznym.

Tagi: Mini
Źródło: sport.onet.pl

Udany dzień Polaków w Rajdzie Dakar. Znowu są w czołówce!

07.03.2022 13:34

Piąty etap Rajdu Dakar był udany dla zawodników Orlen Teamu. Jakub Przygoński w Mini był szósty, motocyklista Maciej Giemza 15., a jadący quadem Kamil Wiśniewski zajmował trzecie miejsce w momencie przerwania rywalizacji. W barwach innych zespołów Marek Goczał i Łukasz Łaskawiec zajęli drugie miejsce na piątym etapie Rajdu Dakar w klasie pojazdów UTV. Jego brat Michał z Szymonem Gospodarczykiem uzyskali dziewiąty czas, a Aron Domżała z Maciejem Martonem - 15.

Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: Przygoński ósmy na czwartym etapie. Awansował w klasyfikacji generalnej

07.03.2022 13:34

Jadący samochodem Mini Jakub Przygoński zajął ósme miejsce na czwartym etapie Rajdu Dakar i w klasyfikacji generalnej awansował na siódmą pozycję. Po raz trzeci wygrał Katarczyk Nasser Al-Attiyah (Toyota) i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Polak traci do niego 1:11.57.

Tagi: Mini, Toyota
Źródło: sport.onet.pl

Maciej Giemza: Nawigacja? Im trudniejsza, tym ciekawsza!

07.03.2022 13:34

To jego piąty start w Rajdzie Dakar. Celem jest minimum 12. miejsce w generalce, ale zaczęło się… od wpadki. Maciej Giemza odnosi się do uwag hejterów i wyzwań najniebezpieczniejszego rajdu świata. — Trzeba się pogodzić z tym, że na tym rajdzie nie ma ludzi nieomylnych. Nawet ci pierwsi zawodnicy na mecie, topowa trójka, popełniają po drodze błędy… — powiedział.

Tagi: Mini
Źródło: sport.onet.pl

Dacia Duster Motrio Cup: cień goryczki u zwycięzców

07.03.2022 13:34

Dominik Jazic i Krzysztof Kuszewski wygrali kolejną odsłonę cyklu Dacia Duster Motrio Cup, ale kierowca przyznał, że w radości zwycięstwa jest też cień goryczki. Rywalizacja na poligonie w Drawsku Pomorskim była bardzo emocjonująca.

Źródło: sport.onet.pl

Konflikt w F1. Straci na tym zespół Roberta Kubicy?

07.03.2022 10:42

Alfa Romeo i McLaren to zespoły F1, które najlepiej poradziły sobie z większą masą bolidów w sezonie 2022. Część ekip naciska, by na krótko przed pierwszym wyścigiem podnieść minimalną masę samochodów. Ekipa Roberta Kubicy nie chce o tym słyszeć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Abu Dhabi Desert Challenge: Polacy walczą o punkty w drugiej rundzie Mistrzostw Świata

07.03.2022 8:29

W miniony weekend rozpoczęła się druga runda Mistrzostw Świata w Rajdach Cross-Country. Podczas Abu Dhabi Desert Challenge liczna reprezentacja Polaków powalczy o punkty podczas pięciu piaszczystych etapów rozgrywanych na pustyni Empty Quarter.

Tagi: Mini
Źródło: www.scigacz.pl

Do paki za lewe blachy. Resort Ziobry chce docisnąć śrubę

04.03.2022 13:18

Stosowanie podrabianych lub niezgodnych z pojazdem tablic rejestracyjnych już wkrótce będzie poważnym przestępstwem, zagrożonym nawet karą więzienia. Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje już nowelizację.

Tagi: Mini
Źródło: www.motocykl-online.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami