Wiadomości z tagiem Olej  RSS
Izera to nasze kolejne wyzwanie

07.03.2022 14:29

Marek Kiersznicki, prezes zarządu PROCHEM S.A.: Biorąc pod uwagę proces budowlany, wyróżnikiem w przypadku fabryki w Jaworznie może być skala inwestycji, czyli wykonanie w jednym czasie na skoncentrowanym obszarze wielu powiązanych ze sobą obiektów. Z punktu widzenia naszej firmy, jest to jednak zadanie, które realizowaliśmy już wielokrotnie uczestnicząc od lat w największych inwestycjach w kraju.

Tagi: Olej
Źródło: www.samar.pl

Kolejny młody kierowca dołącza do Inter Europol Competition w ELMS

07.03.2022 14:08


Guilherme Oliveira czuł się tak dobrze w zespole Inter Europol Competition podczas startów w wyścigach Azjatyckiej Serii Le Mans w lutym, że postanowił dołączyć do zespołu na sezon 2022 Europejskiej Serii Le mans. 17-letni Portugalczyk będzie kierowcą prototypu LMP3 z numerem 13, a jego kolegami w załodze będą Charles Crews i Nico Pino. James Dayson, Noam Abramczyk i trzeci kierowca, którego nazwisko zostanie ogłoszone w przyszłym tygodniu utworzą załogę numer 14.

Tagi: Le Mans, Olej
Źródło: swiatwyscigow.pl

Wicemistrz Europy zginął przez ludzki błąd tuż przed narodzinami drugiego dziecka. Rodzice nie chcieli zemsty

07.03.2022 13:34

Janusz Kulig miałby dzisiaj 52 lata, ale tragiczny wpadek na strzeżonym przejeździe kolejowym przy podniesionych zaporach odebrał ojca dwóm córkom. W chwili śmierci żona rajdowego wicemistrza Europy była w ciąży z drugim dzieckiem. Za doprowadzenie do wypadku sąd skazał dróżniczkę Michalinę K. na karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: Polacy nie zwalniają tempa. Kolejne zwycięstwo w kategorii UTV

07.03.2022 13:34

Po sukcesie braci Goczałów w sobotnim prologu Rajdu Dakar, niedzielny etap w kategorii lekkich pojazdów UTV wygrali Aron Domżała i Rafał Marton, którzy objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Michał Goczał z Szymonem Gospodarczykiem zajęli czwarte miejsce.

Tagi: Aro, Olej
Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: kolejne podium Polaków w klasie UTV

07.03.2022 13:34

Nie było jeszcze dnia bez polskich załóg na podium w klasie UTV. Na 10. etapie Rajdu Dakar drugie miejsce zajęli Aron Domżała i Maciej Marton, ale za to po raz pierwszy w czołowej trójce zabrakło któregoś z braci Goczałów.

Tagi: Aro, Olej
Źródło: sport.onet.pl

Hołowczyc Racing pokazuje kierunki

07.03.2022 13:34

- Hołowczyc Racing to zespół, który może niektórym pokazywać kierunki, w którą stronę iść - mówi Krzysztof Hołowczyc. Wrażeniami współpracy z legendarnym rajdowcem podzielili się jego koledzy z ekipy, którzy brali udział w kolejnej odsłonie Dacia Duster Motrio Cup.

Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: Bracia Goczałowie gromią rywali. Kolejne etapowe zwycięstwo Polaków

07.03.2022 13:34

Marek Goczał z Łukaszem Łaskawcem zajęli pierwsze miejsce, a jego młodszy brat Michał z Szymonem Gospodarczykiem drugie na 8. etapie Rajdu Dakar z metą w Wadi Ad Dawasir.

Tagi: Olej
Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: Kolejna etapowa wygrana Marka Goczała w UTV

07.03.2022 13:34

Marek Goczał z pilotem Łukaszem Łaskawcem wygrali przedostatni etap Rajdu Dakar w klasie lekkich pojazdów UTV i awansowali na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Problemy mieli zajmujący do tej pory trzecią pozycję Michał Goczał i Szymon Gospodarczyk.

Tagi: Olej
Źródło: sport.onet.pl

Dacia Duster Motrio Cup: cień goryczki u zwycięzców

07.03.2022 13:34

Dominik Jazic i Krzysztof Kuszewski wygrali kolejną odsłonę cyklu Dacia Duster Motrio Cup, ale kierowca przyznał, że w radości zwycięstwa jest też cień goryczki. Rywalizacja na poligonie w Drawsku Pomorskim była bardzo emocjonująca.

Źródło: sport.onet.pl

Rajd Dakar: kolejna wygrana Marka Goczała, bunt motocyklistów

07.03.2022 13:34

Marek Goczał z Łukaszem Łaskawcem wygrali 6. etap Rajdu Dakar w klasie pojazdów UTV. Jadący samochodem Mini Jakub Przygoński był 16. Z powodu niebezpiecznej trasy po protestach zawodników przerwano rywalizację w motocyklach i quadach.

Tagi: Mini, ADAC, Olej
Źródło: sport.onet.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami