Wiadomości z tagiem Olej  RSS
Jak w Wyszogrodzie ale stalowy

10.09.2022 3:46

Ciekawy most dla miłośników mostów
Kiskóśrei Tisza-hó­d
Wczoraj na niego trafiliśmy i jeszcze mieliśmy szczęście bo pociąg jechal.
Jedna nitka.
Auta i pociągi w obie strony.
Budka droznika tylko na jednej stronie rzeki, północnej.
Podwójny układ szlabanów po drugiej- automatyczne i manualne.
Manualne obsługiwane przez droznika na mopedzie który grzeje z jednej strony na drugą i zamyka wg potrzeb.
Podjechaliśmy i stanęliśmy przed zamkniętym szlabanem, jechały auta z naprzeciwka.
Droznik stał na mopedzie.
Jak przejechały to droznil zamknął drugi szlaban za stojącymi w kolejce, Ĺźeby wiedział ile jest do przejechania i otworzył szlaban dla pociągu, potem pojechał na drugą stronę i poczekał aĹź przejedzie pociąg i juĹź automatycznie podniósł nasz.
Zabawa niezła.
--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, Ĺźe on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Tagi: Olej
Źródło: forum.gazeta.pl

De Vries również nie zgadza się ze specjalnym traktowaniem Herty

09.09.2022 22:24

Po zaliczeniu kolejnej sesji treningowej w tym sezonie Nyck de Vries zabrał głos odnośnie różnych tematów związanych z obecną karuzelą transferową w F1. Odniósł się m.in. do prób uzyskania specjalnej superlicencji dla Coltona Herty czy plotek łączących go z Williamsem.

Tagi: Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Tsunoda otrzymał kolejną karę

09.09.2022 21:34

Kierowca AlphaTauri nie znika z radarów sędziów w ostatnim czasie. Po uzbieraniu pięciu reprymend, za co został już karnie przesunięty na starcie, dostał kolejną sankcję. Tym razem jest to pokłosiem wykroczenia z drugiego treningu przed GP Włoch.

Tagi: Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Co nowego zespoły przywiozły do Włoch?

09.09.2022 19:14

Monza to kolejny odcinek tegorocznej rywalizacji o mistrzostwo świata, w którym niebagatelną rolę odegrają pakiety mające na celu zmniejszenie oporu. Nic więc dziwnego, że to właśnie na tym polu zespoły przygotowały największe zmiany do swoich samochodów.

Tagi: Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Honda odsłania silnik nowego Horneta. Co o nim wiemy?

09.09.2022 12:51

Honda stopniowo zdradza kolejne szczegóły dotyczące koncepcji nowego Horneta. W końcu poznaliśmy najważniejsze - serce o pojemności 755 cm3 i niepowtarzalnym brzmieniu.

Tagi: Honda, Olej
Źródło: moto.wp.pl

Kolejne spadki cen paliw w przyszłym tygodniu realne

09.09.2022 12:28

Mijający tydzień kończymy obniżkami cen paliw. O ile w przypadku benzyn do obniżek już się przyzwyczailiśmy, bo notujemy je sukcesywnie od połowy czerwca, to w przypadku diesla serię obniżek zakłóciły wyraźnie podwyżki w II połowie sierpnia (dla przypomnienia przez około 2 tygodnie diesel na stacjach zdrożał o 64 grosze na litrze) - informuje Reflex.

Tagi: Olej
Źródło: www.samar.pl

Robert Kubica podkręcił tempo. Coraz lepsza jazda Polaka

09.09.2022 11:25

Robert Kubica w drugim treningu WEC przed 6h Fuji był jeszcze szybszy. Po raz kolejny to Polak okazał się najlepszym kierowcą w szeregach Prema Orlen Team. Włoska załoga awansowała też w "generalce" klasy LMP2.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kara dla Valtteriego Bottasa. Koszmaru Alfy Romeo ciąg dalszy

09.09.2022 8:52

Alfa Romeo nie zdobyła punktów w F1 od połowy czerwca. Przed GP Włoch ekipa z Hinwil otrzymała kolejny cios. Karę przesunięcia na starcie otrzyma Valtteri Bottas. Ma to związek z awarią silnika w bolidzie Fina w GP Holandii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wywrotka kobiety na przejeździe rowerowym. Kierowca nie zachował się dobrze, ale…

08.09.2022 23:53

Zderzenie rowerzystki z autem
Prawo nigdy nie będzie doskonałe, dlatego konieczna jest ostrożność. To powinno przyświecać każdemu uczestnikowi ruchu drogowego. Niestety, bardzo wielu użytkowników pojazdów nie uważa, co nierzadko prowadzi do poważnych konsekwencji. Wywrotka kobiety na przejeździe rowerowym jest tego kolejnym dowodem. Niewiele było trzeba, by jej uniknąć. Warto też podkreślić, że skutki mogły być znacznie poważniejsze. Nie ma […]

Tagi: MG, Olej
Źródło: namasce.pl

Chciał zaparkować przed przejściem dla pieszych i uniknąć mandatu. Farba pomogła… (wideo)

08.09.2022 15:26

Rosjanin zamalowuje przejście dla pieszych we Władywostoku
Rosjanie to nietypowo postępujący naród. Wschodnia mentalność pozwala im sobie radzić w różnych sytuacjach. Niektóre ich pomysły można nazywać niekonwencjonalnymi. Inni określiliby je mianem kontrowersyjnych. Oto kolejny tego przykład – tym razem z Władywostoku. Pewien lokalny kierowca chciał zaparkować przed przejściem dla pieszych, co było oczywiście niedozwolone. Wielu innych zostawiało w tym miejscu samochody. Wtedy […]

Tagi: MG, Olej, Mandat
Źródło: namasce.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami