Wiadomości z tagiem Renault  RSS
TEST | Renault Arkana E-Tech 145 R.S. Line – elegancki suv warty uwagi – opinie, recencja

31.08.2022 15:37

Renault ma doświadczenie i spore sukcesy w tworzeniu samochodów w stylu coupe. Żeby nie sięgać daleko wstecz przypomnę chociażby Megane III Coupe czy Laguna III Coupe. Nic dziwnego, że klienci z optymizmem oczekiwali na pierwszego suva coupe od francuskiego producenta. I myślę, że się nie zawiedli. Arkana to dość ciekawy samochód, po pierwsze pojazd pod [...]

Tagi: Renault
Źródło: oautach.pl

Renault Arkana E-Tech 145 R.S. Line | TEST

30.08.2022 7:53


Do niedawna sportowe SUV-y były niejako zarezerwowane dla marek premium dlatego wprowadzając na europejski rynek Arkanę, Renault wypełniło niszę i okazało się to strzałem w dziesiątkę.  Zapraszamy do testu Renault Arkana E-Tech 145 w wersji wyposażenia R.S. Line.

Tagi: Renault
Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault Clio TCe 100 LPG Intens | TEST

07.08.2022 13:51


Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy za kierownicą Renault Clio, które zostało bardzo bogato wyposażone oraz posiadało fabryczną instalację LPG. Czy Renault Clio z instalacją LPG jest lekiem na wysokie ceny paliw i po jakim czasie zwróci się nam taka inwestycja? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego testu.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Szybka prosta – Renault Captur.

12.07.2022 0:00

Nadwozie: Clio odziedziczyło naprawdę dobrą aparycję Megane czwartej generacji. Niestety na Captura zabrakło uroku w magazynach Renault, wygląda brzydko, niespójnie, a połączenie koloru białego z czarnym dachem i wstawkami ze złota przywodzi na myśl prawdziwą mentalną wieś. Kobiety po czterdziestce w za ciasnych leginsach chcące błyszczeć będą zadowolone. Wnętrze: Kabina jest pojemna, praktyczna i całkiem ergonomiczna, poczyniono spory postęp względem… first appeared on .

Tagi: Dacia, Renault
Źródło: 99octanow.pl

Kierowcy Alpine nie narzekają na nowy silnik V6 turbo

05.03.2022 9:50

Zespól Alpine przekonuje, że jest zadowolony z nowej konstrukcji silnika Renault mimo iż jeszcze nie był on sprawdzony w najbardziej mocarnych trybach kwalifikacyjnych i wyścigowych.

Tagi: Renault
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Grupa Zdunek ukończyła wielką inwestycję. W Gdańsku otwarto nowy salon BMW i MINI

27.02.2022 13:58

Od kilku lat przy ulicy Miałki Szlak w Gdańsku trwała budowa nowego kompleksu salonów Grupy Zdunek. Inwestycja obejmowała dwu-etapową budowę salonu BMW oraz gruntowną przebudowę obiektu Renault i Dacia. W poniedziałek 21 lutego zakończył się ostatni etap – otwarto nowy kompleks salonów BMW i MINI Zdunek.  Historia motoryzacyjnego imperium Tadeusza Zdunka nierozerwalnie związana jest z …

Źródło: www.moto3m.pl

Renault Megane E-Tech 160 PHEV

22.02.2022 8:53


Do naszego testu trafiło Renault Megane E-Tech, czyli hybryda plug-in, która od 2021 roku oferowana jest także w nadwoziu hatchback. Wcześniej Renault oferowało taki rodzaj napędu tylko w rodzinnej odmianie kombi, którą mieliśmy okazję testować ponad rok temu. Prezentowany egzemplarz wydaje się bardzo rozsądną propozycją do miasta, pod warunkiem, że przyszły klient świadomie zaakceptuje jego wady i zalety.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Szybka prosta – Renault Koleos.

06.01.2022 0:00

Nadwozie: Francuzki SUV ma gabaryty niemal przypominające szafę gdańską, a za sprawą linii stylistycznej marki został wzbogacony o liczne akcenty ledowe. O ile te zabiegi sprawdzają się w Megane czy nawet Thalizmanie to tutaj już niekoniecznie. Trzeba być wyjątkowo oddanym fanem Renault albo po prostu uznawać, że żaby idealnie nadają się na przekąskę by go polubić. Wnętrze: Kabina jest pojemna,… first appeared on .

Źródło: 99octanow.pl

Renault Talisman Grandtour 1.3 TCe 160 EDC

19.12.2021 18:09


Pod względem stylistyki, francuskie samochody zawsze wyprzedzały konkurencję, dzięki czemu nawet po kilku latach na rynku, prezentują się naprawdę atrakcyjnie i nowocześnie. Nie powinno dziwić, że przy okazji niedawnego liftingu, Renault nie zdecydowało się na odważniejsze zmiany w Talisman i ograniczono się do subtelnych modyfikacji. Zdecydowanie ciekawsze zmiany dotyczą tego czego na pierwszy rzut oka nie widać.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault Megane R.S. TCe 300 EDC

13.11.2021 12:15


Dla miłośników hot hatchy, Renault Megane R.S. to już niemal samochód kultowy. Ostatni lifting nie przyniósł większych zmian stylistycznych, wycofano manualną skrzynię biegów, natomiast mechanizm różnicowy Torsen dostępny jest jedynie w wersji Trophy. Czy to oznacza, że Megane R.S. jest teraz gorsze? O co to, to nie!

Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami