Wiadomości z tagiem Renault Megane Grandtour  RSS
Test: Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid. Są lepsze hybrydy…

23.02.2021 18:47


Renault Megane przeszło lifting – bardzo udany – a w gamie pojawiła się hybryda, pod której maską zagościły aż trzy silniki i skrzynia MMT ze sprzęgłem kłowym… Tak, nie pomyliłem się – kłowym. Jak taki miszmasz sprawdził się na ponad 1200 kilometrowej trasie?

Źródło: moto-testy.pl

[TEST] Renault Megane Grandtour E-Tech 160KM Plug-In Hybrid R.S. Line

12.02.2021 13:05


Renault z modelem ZOE jest liderem wśród aut elektrycznych w Europie, a nowy prezes Renault zapowiedział, że elektromobilność będzie trzonem marki. O ile na w pełni elektryczne Megane musimy poczekać do końca bieżącego roku, tak już teraz w gamie pojawiło się kilka modeli hybrydowych, w tym Megane Plug-In Hybrid. Z taką jednostką Megane kupimy obecnie wyłącznie w nadwoziu kombi. Czy jest on ciekawym wyborem?

Źródło: moto-testy.pl

Test: Renault Megane Grandtour E-Tech – bez ograniczeń

01.02.2021 11:27


Czy nam się to podoba, czy nie – przed elektromobilnością nie uciekniemy. Zdaję sobie sprawę, że w Polsce, kraju bardzo konserwatywnym, nie będzie łatwo przekonać ludzi do przesiadki na samochody elektryczne. Nawet hybrydy plug-in spotykają się z dużym oporem. I wynika to, moim zdaniem, z dwóch głównych nurtów. Pierwszy – wspomniany konserwatyzm, duma narodowa („nie będzie nikt w obcych językach…”) i to, że we własnym przeświadczeniu wszystko wiemy lepiej. Drugi, to zwyczajna bieda w porównaniu z krajami Europy Zachodniej. Tłumaczona nierzadko w sposób „to mrzonki bogatego świata, my wolimy silniki o dużej pojemności bez tych nowoczesnych rozwiązań, bo one i tak palą mało i nie trują”. Czyli znowu wszystko wiemy lepiej, a te silniki o dużych pojemnościach (1.8, 2.0), to zawsze były dobre, tylko ta lewacka Unia chce nas wykończyć.

Źródło: moto-testy.pl

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-In Hybrid

26.01.2021 14:33


Renault Megane to popularny model na naszym rynku, chociaż daleko mu do wyników sprzedaży mniejszego Clio to jednak jest to bardzo ważny model w gamie francuskiej marki. Marki, której samochody od lat słynęły z niezawodnych i oszczędnych diesli, jednak obecne ograniczenia normy emisji spalin sprawiły, że również Renault musiało zwiększyć poziom elektryfikacji swoich samochodów. Stąd w odświeżonym niedawno Renault Megane pojawił się napęd hybrydowy typu plug- in. Czy hybryda wyszła im równie dobrze jak diesel? Sprawdzamy to na przykładzie R.S. Line, który zastępuje dotychczasową wersję GT Line, która znajdowała się w ofercie od roku 2010.

Źródło: moto-testy.pl

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-In Hybrid

26.01.2021 10:11


Renault Megane to popularny model na naszym rynku, chociaż daleko mu do wyników sprzedaży mniejszego Clio to jednak jest to bardzo ważny model w gamie francuskiej marki. Marki, której samochody od lat słynęły z niezawodnych i oszczędnych diesli, jednak obecne ograniczenia normy emisji spalin sprawiły, że również Renault musiało zwiększyć poziom elektryfikacji swoich samochodów. Stąd w odświeżonym niedawno Renault Megane pojawił się napęd hybrydowy typu plug- in. Czy hybryda wyszła im równie dobrze jak diesel?

Źródło: moto-przestrzen.pl

Praktyczna hybryda o spokojnym charakterze: Renault Megane Grandtour E-TECH (TEST)

04.01.2021 17:42


Francuzi doskonale wiedzą, że coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin prowadzą do pełnej elektryfikacji samochodów. W tym momencie trzeba jednak stawiać krok po kroku i zaproponować gamę, która będzie najlepszym rozwiązaniem na etapie przejściowym.

Źródło: moto-testy.pl

Praktyczna hybryda o spokojnym charakterze: Renault Megane Grandtour E-TECH (TEST)

16.12.2020 18:07


Francuzi doskonale wiedzą, że coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin prowadzą do pełnej elektryfikacji samochodów. W tym momencie trzeba jednak stawiać krok po kroku i zaproponować gamę, która będzie najlepszym rozwiązaniem na etapie przejściowym. I właśnie dlatego świat poznał Renault Megane Grandtour E-Tech. Pod tą długą nazwą kryje się kompaktowe kombi w hybrydowej wersji. Powstało [...]

Źródło: namasce.pl

Renault Megane - 1,6 SCe (115KM) Grandtour, Salon RP, Faktura Vat, Gwarancja do IV.2022

16.09.2020 14:08

RENAULT MEGANE Grandtour 1,6 SCe (115KM), rok prod. 2017, POLSKI SALON, BEZWYPADKOWY, SERWISOWANY W ASO, OD 1-SZEGO WŁAŚCICIELA, GWARANCJA DO KWIETNIA 2022, Samochód kupiony nowy w salonie Renault VIP-CAR w Opolu i tam serwisowany. Ostatni przegląd wykonany przy przebiegu 27388 km. Auto jest bezwy…

Źródło: motosprzedaz.pl

Renault Megane - GrandTour Deluxe 1.5dCi 110KM Led Navi Serwis 114 tys.km !!!

01.11.2019 8:02

* Witamy Serdecznie * * Samochody z Pisemną Gwarancją Renault Megane GrandTour 1.5 dCi 110 KM Wersja GrandTour Deluxe Najbogatsza Wersja Wyposażenia Deluxe Zakup w Niemczech od Pierwszego Właściciela Przebieg Tylko 114 tys.km !!! Lokalizacja : KOŚCIERZYNA ul. Kościuszki 34c Rok Produkcji : M…

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama


Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami